#97

Jelínek Rudolf - Hustopeče - morový sloup

#97

122 zobrazení
20 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na sololitu
77 x 63 cm
Sign. Rud. Jelínek.
na několika místech drobné oděrky

Dávné tržiště na Masarykově náměstí pod radnicí v Hustopečích, obraz plný barevných vjemů a postav.