technika | Olej na sololitu |
rozměr | 77 x 63 cm |
signatura | Sign. Rud. Jelínek. |
stav díla | na několika místech drobné oděrky |
Dávné tržiště na Masarykově náměstí pod radnicí v Hustopečích, obraz plný barevných vjemů a postav.