zachovalost | -1/-1 |
technika | olej na plátně |
rozměr | 56 x 60 cm |
rok | 2021 |
signatura | Signováno na zadní straně O. Tichý 2021. |
rám | nerámováno |
stav díla | Perfektní stav |
Obraz olej na plátně o rozměrech 56 x 60 cm, bez rámu. Signováno na zadní straně O. Tichý 2021. Další díla od tohoto autora jsou vystavena v galerii GRACiANO v centru Brna - https://www.graciano.cz/