#2

Nahoru - O. Tichý

Nahoru - O. Tichý
Nahoru - O. Tichý
Nahoru - O. Tichý
Nahoru - O. Tichý
#2

Nahoru - O. Tichý

359 zobrazení
50 000 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
31. 1. 2022 20:00

-1/-1
olej na plátně
56 x 60 cm
2021
Signováno na zadní straně O. Tichý 2021.
nerámováno
Perfektní stav

Obraz olej na plátně o rozměrech 56 x 60 cm, bez rámu. Signováno na zadní straně O. Tichý 2021. Další díla od tohoto autora jsou vystavena v galerii GRACiANO v centru Brna - https://www.graciano.cz/