#45

Akt - suchá jehla

Akt - suchá jehla
Akt - suchá jehla
Akt - suchá jehla
Akt - suchá jehla
Akt - suchá jehla
Akt - suchá jehla
#45

Akt - suchá jehla

362 zobrazení
45 000 Kč
Graciano
Graciano
31. 1. 2022 20:00

-1/-1
Grafika pod sklem v paspartě
22 x 32 cm, včetně rámu 53 x 43 cm.
signováno F. Tichý
rámováno
Perfektní stav

Suchá jehla v paspartě pod sklem, signováno F. Tichý. Grafika rozměr 22 x 32 cm, včetně rámu 53 x 43 cm. Dílo pochází ze sbírky v Brně od rodinných přátel pana Františka Tichého.