zachovalost | -1/-1 |
technika | Grafika pod sklem v paspartě |
rozměr | 22 x 32 cm, včetně rámu 53 x 43 cm. |
signatura | signováno F. Tichý |
rám | rámováno |
stav díla | Perfektní stav |
Suchá jehla v paspartě pod sklem, signováno F. Tichý. Grafika rozměr 22 x 32 cm, včetně rámu 53 x 43 cm.
Dílo pochází ze sbírky v Brně od rodinných přátel pana Františka Tichého.