#73

Zátiší s hruškou - Janeček Ota

#73

506 zobrazení
15 000 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
31. 1. 2022 20:00

-1/-1
Akvarel na papíře
23 x 20 cm
1945
Signováno Janeček 8.1.1945
rámováno
Vše v původním nerestaurovaném stavu.

Akvarel na papíře o rozměrech malby 23 x 20 cm. Signováno Janeček 8.1.1945. Vše v původním nerestaurovaném stavu.