zachovalost | -1/-1 |
technika | Akvarel na papíře |
rozměr | 23 x 20 cm |
rok | 1945 |
signatura | Signováno Janeček 8.1.1945 |
rám | rámováno |
stav díla | Vše v původním nerestaurovaném stavu. |
Akvarel na papíře o rozměrech malby 23 x 20 cm. Signováno Janeček 8.1.1945. Vše v původním nerestaurovaném stavu.