#78

Vlčí máky - Kaván František

Vlčí máky - Kaván František
Vlčí máky - Kaván František
Vlčí máky - Kaván František
Vlčí máky - Kaván František
Vlčí máky - Kaván František
Vlčí máky - Kaván František
#78

Vlčí máky - Kaván František

4 limity
620 zobrazení
58 000 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
31. 1. 2022 20:00

-1/-1
olej na kartonu
37 x 26 cm,
signováno Kaván.
rámováno
Perfektní stav

Obraz, olej na kartonu o rozměrech malby 37 x 26 cm, včetně rámu 51 x 41 cm, signováno Kaván.