zachovalost | -1/-1 |
technika | olej na kartonu |
rozměr | 37 x 26 cm, |
signatura | signováno Kaván. |
rám | rámováno |
stav díla | Perfektní stav |
Obraz, olej na kartonu o rozměrech malby 37 x 26 cm, včetně rámu 51 x 41 cm, signováno Kaván.
zachovalost | -1/-1 |
technika | olej na kartonu |
rozměr | 37 x 26 cm, |
rám | rámováno |
stav díla | Perfektní stav |