banner

Zimní aukce umění a starožitností

Aukce výtvarného umění
Online v 19:00

Možnost prohlídky aukčních položek v Brně nebo Praze. Pro více info nám napište na e-mail info@graciano.cz.

Doporučené

Item image
Konečná cena:
25 000 Kč
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
Uranová váza Moser, rok cca 1930, výška 39 cm, průměr v nejširším bodě 16 cm. Nepoškozeno.
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
250 000 Kč
Dřevořezba inspirována Gustavem Klimt. Rozměr 144 x 63 cm. Autor: Carl Moroder. Původ: Itálie. Váha: 30kg. Pozlaceno dvojitým 22 karátovým zlatem. Zakoupeno v galerii Österreichische Werkstätten (Vídeň). Původní c cena 7.158 EUR
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
32 000 Kč
Kombinovaná technika na papíře. Rozměr díla 62 x 43 cm, s rámem 70 x 52 cm. Signováno v dolní části "F. Kyncl 83". Rámováno, zaskleno.
Item image
Konečná cena:
26 000 Kč
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
Pastel na lepence, rozměry díla 39x27 cm, s rámem 43x30 cm. Signováno v levém dolním rohu "T. F. Šimon Paris 1924".
Item image
Konečná cena:
20 000 Kč
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
Kombinovaná technika - kvaš, akvarel, rozměr díla 37x28 cm, s rámem 54x48 cm. Signováno v pravém dolním rohu "Fr. Hudeček 67". Rámováno, zaskleno.
Item image
Konečná cena:
49 000 Kč
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
Olej na plátně. Rozměry s rámem 104 x 90 cm, rozměr samotného díla 90 x 75 cm. Signováno v pravém dolním rohu "L. Blum 26"
Item image
Konečná cena:
68 000 Kč
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
Rozměr obrazu 100 x 80 cm, včetně rámu 115 x 95 cm, olej na plátně, signováno v levém dolním rohu " J. Holub " .
Item image
Konečná cena:
28 000 Kč
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
Rozměr obrazu 40 x 27 cm, včetně rámu 52 x 40 cm, olej na plátně, signováno v levém dolním rohu rohu " C. Mandel " .
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
Rozměr díla 25 x 15 cm, včetně rámu 45 x 32 cm, pod sklem, kombinovaná technika na papíře .
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
125 000 Kč
Rozměr díla 70 x 70 cm, včetně rámu 80 x80 cm, olej na plátně, signováno v levém dolním rohu " Chaba " .