#139

Geometrický objekt - Kyncl

Geometrický objekt - Kyncl
Geometrický objekt - Kyncl
Geometrický objekt - Kyncl
Geometrický objekt - Kyncl
Geometrický objekt - Kyncl
Geometrický objekt - Kyncl
#139

Geometrický objekt - Kyncl

126 zobrazení
32 000 Kč
Graciano
Graciano
10. 12. 2022 19:00

Kombinovaná technika na papíře. Rozměr díla 62 x 43 cm, s rámem 70 x 52 cm. Signováno v dolní části "F. Kyncl 83". Rámováno, zaskleno.