#77

Žena s kolovrátkem - Mandel Cyril

#77

137 zobrazení
28 000 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
10. 12. 2022 19:00

Rozměr obrazu 40 x 27 cm, včetně rámu 52 x 40 cm, olej na plátně, signováno v levém dolním rohu rohu " C. Mandel " .