#87

Tichá hladina - Holub Josef

Tichá hladina - Holub Josef
Tichá hladina - Holub Josef
Tichá hladina - Holub Josef
Tichá hladina - Holub Josef
Tichá hladina - Holub Josef
#87

Tichá hladina - Holub Josef

232 zobrazení
68 000 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
10. 12. 2022 19:00

Rozměr obrazu 100 x 80 cm, včetně rámu 115 x 95 cm, olej na plátně, signováno v levém dolním rohu " J. Holub " .