#132

INTARZOVANÝ KABINET ART DECO

INTARZOVANÝ KABINET ART DECO
INTARZOVANÝ KABINET ART DECO
INTARZOVANÝ KABINET ART DECO
INTARZOVANÝ KABINET ART DECO
INTARZOVANÝ KABINET ART DECO
INTARZOVANÝ KABINET ART DECO
#132

INTARZOVANÝ KABINET ART DECO

Furniture
244 zobrazení
55 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 46 000 Kč
7. 7. 2020 16:00
Zahradní aukce
Zahradní aukce

Cca 1925 Jasan, javor, ořech, jilm, mahagon, hruška 180 x 116 x 44 cm Značeno nahoře vzadu 'P. H. 22380' Bohatě intarzovaný a kvalitně zpracovaný kabinet byl patrně součástí vybavení Pražského hradu v době, kdy zde působil architekt Jože Plečnik. Na dvířkách zdoben intarzií z javorové, jasanové, ořechové a jilmové kořenice s motivem honu na jelena.