30. léta 20. století
Čechy
Černě a bíle lakované dřevo, chromovaná ocelová trubka
76 x 140 x 75 cm
Vzácný model funkcionalistického psacího stolu tvořený kostrou z ocelových trubek je podobný typům Rudolfa Vichra. Tři uzamykatelné šuplíky, vršek chráněn skleněnou deskou. Restaurováno.