#137

FUNKCIONALISTICKÝ PSACÍ STŮL

FUNKCIONALISTICKÝ PSACÍ STŮL
#137

FUNKCIONALISTICKÝ PSACÍ STŮL

Furniture
1 limit
264 zobrazení
34 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
7. 7. 2020 16:00
Zahradní aukce
Zahradní aukce

30. léta 20. století Čechy Černě a bíle lakované dřevo, chromovaná ocelová trubka 76 x 140 x 75 cm Vzácný model funkcionalistického psacího stolu tvořený kostrou z ocelových trubek je podobný typům Rudolfa Vichra. Tři uzamykatelné šuplíky, vršek chráněn skleněnou deskou. Restaurováno.