#32

BOHATĚ ZDOBENÝ RÁM V BAROKNÍM STYLU

#32

Dekorativní umění
256 zobrazení
130 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
7. 7. 2020 16:00
Zahradní aukce
Zahradní aukce

2. polovina 19. století Itálie Zlacené dřevo 152 x 130 cm Opulentně zdobený rám v sobě zachycuje tři putti a orla. Kombinuje motivy andělů s florálními motivy akantu či například slunečnice.