#34

ROHOVÉ STOLKY VE STYLU KLASICISMU

#34

Furniture
235 zobrazení
30 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
7. 7. 2020 16:00
Zahradní aukce
Zahradní aukce

2. polovina 19. století Střední Evropa Zlacené dřevo, mramor 86,5 x 44,5 x 44,5 cm Párové zlacené rohové stolky s kvalitní řezbou klasicistních motivů. Desky stolků jsou z bílého mramoru s šedým žilkováním.