2. polovina 19. století
Střední Evropa
Zlacené dřevo, mramor
86,5 x 44,5 x 44,5 cm
Párové zlacené rohové stolky s kvalitní řezbou klasicistních motivů. Desky stolků jsou z bílého mramoru s šedým žilkováním.