Cca 1830
Vídeň
Mahagon, perleť, mosaz
75 x 48 x 41,5 cm
Stolek z období biedermeieru má uvnitř hrací stroj s natahováním ze strany, je bohatě intarzován perletí s využitím florálních motivů, šípů a rohu hojnosti. Pod odklápěcí deskou se nachází soustava šuplíčků a schránek. Noha kombinovaná se zlacením. Restaurováno.