#37

ŠICÍ STOLEK BIEDERMEIER

ŠICÍ STOLEK BIEDERMEIER
ŠICÍ STOLEK BIEDERMEIER
ŠICÍ STOLEK BIEDERMEIER
ŠICÍ STOLEK BIEDERMEIER
#37

ŠICÍ STOLEK BIEDERMEIER

Furniture
238 zobrazení
170 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
7. 7. 2020 16:00
Zahradní aukce
Zahradní aukce

Cca 1830 Vídeň Mahagon, perleť, mosaz 75 x 48 x 41,5 cm Stolek z období biedermeieru má uvnitř hrací stroj s natahováním ze strany, je bohatě intarzován perletí s využitím florálních motivů, šípů a rohu hojnosti. Pod odklápěcí deskou se nachází soustava šuplíčků a schránek. Noha kombinovaná se zlacením. Restaurováno.