2. polovina 19. století
Francie
Bronz
83 cm, ⌀57 cm
Francouzský mistrovsky zpracovaný lustr ve stylu Ludvíka XVI. ze zlaceného bronzu kombinovaný s černými putti s trubkami, šest ramen je po vzoru akantových listů, završen paprsky slunce. Kvalitou zpracování a vzhledem odpovídá modelům dle Pierra Gouthière. Elektrifikováno.