#40

ŠESTIRAMENNÝ LUSTR

ŠESTIRAMENNÝ LUSTR
#40

ŠESTIRAMENNÝ LUSTR

Lights
221 zobrazení
45 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
7. 7. 2020 16:00
Zahradní aukce
Zahradní aukce

2. polovina 19. století Francie Bronz 83 cm, ⌀57 cm Francouzský mistrovsky zpracovaný lustr ve stylu Ludvíka XVI. ze zlaceného bronzu kombinovaný s černými putti s trubkami, šest ramen je po vzoru akantových listů, završen paprsky slunce. Kvalitou zpracování a vzhledem odpovídá modelům dle Pierra Gouthière. Elektrifikováno.