#42

PLAKETA S MIKROMOZAIKAMI

PLAKETA S MIKROMOZAIKAMI
PLAKETA S MIKROMOZAIKAMI
PLAKETA S MIKROMOZAIKAMI
PLAKETA S MIKROMOZAIKAMI
#42

PLAKETA S MIKROMOZAIKAMI

Dekorativní umění
227 zobrazení
140 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 48 000 Kč
7. 7. 2020 16:00
Zahradní aukce
Zahradní aukce

19. století Itálie Dřevo, mikromozaika, zlacení 31,5 x 30 cm Dřevěná plaketa zdobená zlacením a prořezáváním s celkem 7 okénky v nichž je vložen portrét a šest detailních mikromozaik. Tři z nich zobrazují nostalgické výjevy starých ruin a pyramidy a zbylé tři vyobrazují holubice. Obě skupiny výjevů patřily mezi časté náměty na italských mikromozaikách.