#66

NEZNÁMÝ AUTOR - SEDÍCÍ MEFISTOFELES

#66

Sculpture
205 zobrazení
33 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
7. 7. 2020 16:00
Zahradní aukce
Zahradní aukce

20. století Bronz, mramor 32 cm Nesignováno 'Já nedbám světů, ani sfér, jež krouží. Já vidím jenom, jak se lidé souží. Ten světa pámbíček je hrubě nezměněn je originální tak jako v prvý den.' Socha veselého sedícího démona z Goetheho Fausta se zdviženými prsty a ironickým úšklebkem.