1958
Dřevo, čalounění, laminát
80 cm
Miroslav Navrátil proslul jako designér tramvajové sedačky montované do tramvají v 50. – 80. letech minulého století. Kombinaci laminátu se dřevem či s kovem využíval Navrátil v 50. – 60. letech velmi často. Design televizního křesla 'Expo 58' získal v roce 1960 v Miláně cenu poroty za design.