#3

INTARZOVANÁ TRUHLA

INTARZOVANÁ TRUHLA
INTARZOVANÁ TRUHLA
INTARZOVANÁ TRUHLA
INTARZOVANÁ TRUHLA
INTARZOVANÁ TRUHLA
INTARZOVANÁ TRUHLA
#3

INTARZOVANÁ TRUHLA

Furniture
6 limitů
661 zobrazení
34 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
30. 3. 2021 16:00

18. století Dub, ořech, cínované železo 67 x 110 x 64,5 cm Dubová zamykací truhla s kazetovými intarziemi s motivy jelenů a slavíků na růžích.