#109

NEZNÁMÝ AUTOR - KRISTUS NESENÝ ANDĚLEM

#109

1 limit
293 zobrazení
6 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
7. 4. 2022 17:00

18. století Olej, plátno 72 x 57 cm Nesignováno Na tomto obraze anděl se zarmouceným výrazem podpírá Kristovo tělo ve vzpřímené poloze vsedě. Kristova tvář vykazuje známky toho, že už byl ukřižován a zemřel. Barva pleti skloněné hlavy přispívá k jeho neživotnému vzhledu.