#136

NEZNÁMÝ AUTOR - ALPSKÁ KRAJINA S ŘEKOU

#136

210 zobrazení
8 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
7. 4. 2022 17:00

19. století Olej, plátno 60 x 84 cm Alpská krajina s říčními peřejemi a figurální stafáží v podobě pasáčka koz.