18. století
Olej, plátno
85,5 x 118,5 cm
Nesignováno
Romantická krajina pod dramatickým oblačným nebem. V popředí se rýsuje lidská figurální stafáž a zvířata, v pozadí najdeme náznaky městské krajiny.