#149

NEZNÁMÝ AUTOR - ROMANTICKÁ KRAJINA

#149

4 limity
281 zobrazení
23 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
7. 4. 2022 17:00

18. století Olej, plátno 85,5 x 118,5 cm Nesignováno Romantická krajina pod dramatickým oblačným nebem. V popředí se rýsuje lidská figurální stafáž a zvířata, v pozadí najdeme náznaky městské krajiny.