1. polovina 17. století
Olej, měď
14,5 x 28 cm
Nesignováno
Krajina s bruslaři na zamrzlé řece představuje velmi oblíbený dobový nizozemský motiv. Miniatura je záznamem dobové scény a je rovněž kopií obrazu ze sbírek galerie Mauritshuis v Haagu. Dílo konzultováno s PhDr. Hanou Seifertovou.