#11

HENDRIK AVERCAMP 1585 - 1634 - ZIMNÍ KRAJINA S BRUSLAŘI

#11

438 zobrazení
85 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
17. 6. 2021 16:00
Zahradní aukce
Zahradní aukce

1. polovina 17. století Olej, měď 14,5 x 28 cm Nesignováno Krajina s bruslaři na zamrzlé řece představuje velmi oblíbený dobový nizozemský motiv. Miniatura je záznamem dobové scény a je rovněž kopií obrazu ze sbírek galerie Mauritshuis v Haagu. Dílo konzultováno s PhDr. Hanou Seifertovou.