18. století
Kolorovaná mědirytina, papír
34 x 42 cm
Signováno v desce 'Ryl Jan Balzer z Prahy.'
Mědirytina Karlova mostu z pohledu od vstupu do Jezuitské zahrady s věnováním šlechtičně komtese Žanetě Pachtě de Reyhoffen rozené Skrbenské z Hřiště a Schönhoffu.