#10

Jan Jiří Balzer
(1734 – 1799)

KARLŮV MOST

JAN JIŘÍ BALZER 1736 - 1799 - KARLŮV MOST
#10

Jan Jiří Balzer
(1734 – 1799)

KARLŮV MOST

5 limitů
626 zobrazení
14 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
13. 10. 2020 16:00

18. století Kolorovaná mědirytina, papír 34 x 42 cm Signováno v desce 'Ryl Jan Balzer z Prahy.' Mědirytina Karlova mostu z pohledu od vstupu do Jezuitské zahrady s věnováním šlechtičně komtese Žanetě Pachtě de Reyhoffen rozené Skrbenské z Hřiště a Schönhoffu.