#15

NEZNÁMÝ AUTOR - POŽEHNÁNÍ

NEZNÁMÝ AUTOR - POŽEHNÁNÍ
#15

NEZNÁMÝ AUTOR - POŽEHNÁNÍ

3 limity
490 zobrazení
11 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
13. 10. 2020 16:00
Podzimní eAukce
Podzimní eAukce

Přelom 18. - 19. století Olej, plátno 83 x 44 cm Žánrová barokní malba s tématem požehnání děťátku, kdy Marie sestupuje z oblak a podává plášť k zavinut. Doprovází ji pětice andělů. Zezadu přípis Carlo Maratti.