Přelom 18. - 19. století
Olej, plátno
83 x 44 cm
Žánrová barokní malba s tématem požehnání děťátku, kdy Marie sestupuje z oblak a podává plášť k zavinut. Doprovází ji pětice andělů. Zezadu přípis Carlo Maratti.