18. století
Olej, plátno
94 x 71 cm
Nesignováno
Žánrová malba Marie a malého Ježíška s malým Janem Křtitelem - motiv, který zpracovalo mnoho slavných autorů včetně Rafaela Santiho a Leonarda da Vinci.