#16

NEZNÁMÝ AUTOR - MADONA S DÍTĚTEM

#16

5 limitů
489 zobrazení
22 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
13. 10. 2020 16:00
Podzimní eAukce
Podzimní eAukce

18. století Olej, plátno 94 x 71 cm Nesignováno Žánrová malba Marie a malého Ježíška s malým Janem Křtitelem - motiv, který zpracovalo mnoho slavných autorů včetně Rafaela Santiho a Leonarda da Vinci.