#17

NEZNÁMÝ AUTOR - SVATÝ AUGUSTIN

#17

4 limity
429 zobrazení
6 500 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
13. 10. 2020 16:00
Podzimní eAukce
Podzimní eAukce

18. století Olej na plátně 31 x 24,5 cm Vyobrazení sv. Augustina s jeho typickými atributy - knihou a hořícím srdcem.