#86

Hudební duo, Drážďany

Hudební duo, Drážďany
Hudební duo, Drážďany
Hudební duo, Drážďany
Hudební duo, Drážďany
Hudební duo, Drážďany
Hudební duo, Drážďany
#86

Hudební duo, Drážďany

Antique
318 zobrazení
10 000 Kč
Starožitnosti Hostivař
Starožitnosti Hostivař
13. 10. 2021 19:00

Bílý ručně malovaný porcelán, zlacený, zdobený krajkou. Dáma sedící na rokokovém křesle s partiturou na klíně a vedle ní stojící galantní kytarista. Dvojice postav na oválném malovaném soklu zdobeným ornamentem. Drážďany, Německo, opatřeno značkou drážďanské porcelánky, výška cca 19,5 cm, 20. - 30. léta 20. století