technika | litografie 121/200 |
rozměr | 49 x 35 cm |
rok | 2015 |
signatura | sign. PD František Skála 2015 |
provenience | DAR AUTORA |
Black bay beach
rozměr | 49 x 35 cm |
rok | 2015 |
provenience | DAR AUTORA |