#2

František Skála
(1850)

Black bay beach

František Skála
#2

František Skála
(1850)

Black bay beach

1 limit
606 zobrazení
6 000 Kč
Galerie Kaplička
Galerie Kaplička
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
1. 8. 2021 18:30

litografie 121/200
49 x 35 cm
2015
sign. PD František Skála 2015
provenience
DAR AUTORA

Black bay beach