#202

ČTYŘI STŘÍBRNÉ ČÍŠE S DEKORATIVNÍMI PÁSY

#202

Silver
39 zobrazení
20. 6. 2024 19:00

Minulé století. Stříbro. Ryzost Ag 800/1000, celková hmotnost 333,92 g. Výška 9 cm, horní průměr 6,5 cm. Čtyři stříbrné číše, poháry, válcovitého tvaru s horním prstencovitým okrajem. Zdobené horním reliéfním pásem s ornamentem květin a dolním reliéfním pásem s ornamentem listů. Značené zespodu: nezřetelný nápis Silver ?, nový platný český punc hlava zajíce.