#142

LUXUSNÍ STŘÍBRNÉ FIGURÁLNÍ ŠACHY - 2.109,50 GRAMŮ, 32 FIGUREK

#142

Silver
415 zobrazení
13. 4. 2023 19:00

Minulé století. Světlé a černě patinované stříbro. Ryzost Ag 925 / 1000, celková hmotnost 2.118,50 gramů. 32 šachových figurek kostlivců ze sterlingového stříbra. Výška jednotlivých figurek od 12,5 cm do 6,5 cm. Osvědčení Puncovního úřadu. Kompletní stříbrné šachové figurky klenotnicky zhotovené. Jemně zpracované sošky kostlivců, smrtek a draků se smyslem pro detail. Figurky stojí na kulaté základně z masivního stříbra, pevně spojené s jednotlivými šachovými figurkami. Jedna černá šachová věž v kombinaci stříbra a obecného kovu : hlava figurky. Vysoká ryzost stříbra 925 : sterlingové stříbro.