Čechy, Praha 1845 - 1860. Bílý, ručně malovaný, barevný a zlacený porcelán. Autor modelu : Arnošt Popp, též Ernst Bruno Johannes Popp ( 1819 - 1883 ) . Porcelánka Praha. Styl a období : biedermeier. Výška 12,5 cm. Porcelánové sousoší v žertovném stylu. Stojící mladý vojáček se šavlí snažící se obejmout dívku s čepečkem a červenými stuhami. Klenutý podstavec s dutým pařezem. Signováno vtlačeným monogramem : písmeny EP. Značeno zespodu : vtlačené Prag.