#105

MALÁ DŘEVĚNÁ HLAVIČKA ANDÍLKA

MALÁ DŘEVĚNÁ HLAVIČKA ANDÍLKA
MALÁ DŘEVĚNÁ HLAVIČKA ANDÍLKA
MALÁ DŘEVĚNÁ HLAVIČKA ANDÍLKA
MALÁ DŘEVĚNÁ HLAVIČKA ANDÍLKA
MALÁ DŘEVĚNÁ HLAVIČKA ANDÍLKA
MALÁ DŘEVĚNÁ HLAVIČKA ANDÍLKA
#105

MALÁ DŘEVĚNÁ HLAVIČKA ANDÍLKA

Sculptures
1 limit
169 zobrazení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
19. 5. 2022 19:00

Střední Evropa 1790 - 1830 Dřevo, řezba, polychromie, zlacení Výška 10 cm Šířka 9,5 cm V renesančním stylu Hlava andílka s kadeřavými vlásky a sepjatými křídly. Barevná polychromie se zlacením, místy poškozená. Osvědčení Národního památkového ústavu.