#121

JOHN HENRY BRADLEY ( 1832-1882 ) - ITALSKÁ KRAJINA S JEZDCEM

#121

Kresby a malby
156 zobrazení
19. 5. 2022 19:00

Itálie rok 1870 Akvarel na papíře 26 x 36,5 cm Britský malíř působící v Itálii Signováno vlevo dole s datací 1870 Celkový rozměr 38 x 48 cm Krajina s poutníkem sedícím na jedoucím koni na cestě, směrem k vyhlídce na řeku s městem v Toskánsku, v Itálii. Hnědý lakovaný rám se zlatým reliéfním ornamentem květů leknínu. Rám poškozený.