Evropa, rok 1943 Akvarel na kartonu 56 x 40 cm Signováno vpravo dole monogramem malíře s datací 1943 Celkový rozměr 82,5 x 62,5 cm Velké zátiší s barevnou kyticí gladiol v hnědé váze s modrými proužky. Originální rám s paspartou a sklem.