#131

EMANUEL PRÜLL ( 1896-1980 ) - LUHAČOVICE, AKVAREL 1929

#131

Kresby a malby
164 zobrazení
19. 5. 2022 19:00

Československo 1929 Akvarel na papíře 25,5 x 15 cm Signováno a datováno vpravo dole Celkový rozměr 39 x 29 cm Dobový portrét lázeňského židovského hosta s kalíškem minerálního pramene. Rám s paspartou a sklem.