Československo 1929 Akvarel na papíře 25,5 x 15 cm Signováno a datováno vpravo dole Celkový rozměr 39 x 29 cm Dobový portrét lázeňského židovského hosta s kalíškem minerálního pramene. Rám s paspartou a sklem.