#140

DÍVENKA SE PSEM NA SKÁLE

DÍVENKA SE PSEM NA SKÁLE
DÍVENKA SE PSEM NA SKÁLE
DÍVENKA SE PSEM NA SKÁLE
DÍVENKA SE PSEM NA SKÁLE
DÍVENKA SE PSEM NA SKÁLE
DÍVENKA SE PSEM NA SKÁLE
#140

DÍVENKA SE PSEM NA SKÁLE

194 zobrazení
19. 5. 2022 19:00

Evropa 1850-1880 Olej na plátně 68,5 x 55,5 cm Nesignováno Celkový rozměr 87 x 74 cm Žánrový výjev stojící dívky v šátku, s holí a brašnou, pletoucí šálu. U jejích nohou sedící pes. V pravé dolní části ústící řeka do moře s městečkem a věží ( majákem ) . Originální rám se zlatou patinou a reliéfním ornamentem, místy poškozený.