Evropa 1840-1880 Kvaš na papíře 27 x 44 cm Nesignováno Ve stylu tvorby Josefa Navrátila Celkový rozměr 37 x 53,5 cm Na rámu dobový mosazný štítek: Jos. Nawrátil. Italizující krajina s pohořím, jezerem a stromy v popředí. Styl kvašové malby připomínající tvorbu slavného českého malíře Josefa Navrátila. Na levém okraji uprostřed poškozená malba.