#141

Josef Matěj Navrátil
(1798 – 1865)

KRAJINA U JEZERA

JOSEF NAVRÁTIL, NÁSLEDOVNÍK - KRAJINA U JEZERA
#141

Josef Matěj Navrátil
(1798 – 1865)

KRAJINA U JEZERA

202 zobrazení
19. 5. 2022 19:00

Evropa 1840-1880 Kvaš na papíře 27 x 44 cm Nesignováno Ve stylu tvorby Josefa Navrátila Celkový rozměr 37 x 53,5 cm Na rámu dobový mosazný štítek: Jos. Nawrátil. Italizující krajina s pohořím, jezerem a stromy v popředí. Styl kvašové malby připomínající tvorbu slavného českého malíře Josefa Navrátila. Na levém okraji uprostřed poškozená malba.