#142

ŠPIREK - PODZIMNÍ STRÁŇ

ŠPIREK - PODZIMNÍ STRÁŇ
ŠPIREK - PODZIMNÍ STRÁŇ
ŠPIREK - PODZIMNÍ STRÁŇ
ŠPIREK - PODZIMNÍ STRÁŇ
ŠPIREK - PODZIMNÍ STRÁŇ
ŠPIREK - PODZIMNÍ STRÁŇ
ŠPIREK - PODZIMNÍ STRÁŇ
#142

ŠPIREK - PODZIMNÍ STRÁŇ

156 zobrazení
19. 5. 2022 19:00

Čechy, rok 1915 Olej na dřevě 25 x 18 cm Signováno vlevo dole s datací 1915 Celkový rozměr 30,5 x 23,5 cm Motiv stráně s kvetoucím vřesem, keři a stromy. Ve stylu francouzské barbizonské školy. Zlacený rám zdobený stáčeným reliéfním ornamentem.