Čechy, rok 1915 Olej na dřevě 25 x 18 cm Signováno vlevo dole s datací 1915 Celkový rozměr 30,5 x 23,5 cm Motiv stráně s kvetoucím vřesem, keři a stromy. Ve stylu francouzské barbizonské školy. Zlacený rám zdobený stáčeným reliéfním ornamentem.