#144

ŠTĚŇÁTKA S KRTKEM A LÍSKOVÝMI OŘÍŠKY

#144

194 zobrazení
19. 5. 2022 19:00

Anglie 1880-1930 Olej na dřevě 13 x 18,5 cm Nesignováno Celkový rozměr 27 x 33 Romantický motiv tří sedících štěňat nad ležícím živým krtkem, který předstírá smrt, v travnaté zahradě s rostlinami a dvěma lískovými oříšky. V anglickém stylu 19. století. Dřevěný profilovaný rám s kulatými lištami.