#145

MLADÍ RYBÁŘI OPRAVUJÍCÍ SÍŤ

MLADÍ RYBÁŘI OPRAVUJÍCÍ SÍŤ
MLADÍ RYBÁŘI OPRAVUJÍCÍ SÍŤ
MLADÍ RYBÁŘI OPRAVUJÍCÍ SÍŤ
MLADÍ RYBÁŘI OPRAVUJÍCÍ SÍŤ
MLADÍ RYBÁŘI OPRAVUJÍCÍ SÍŤ
MLADÍ RYBÁŘI OPRAVUJÍCÍ SÍŤ
#145

MLADÍ RYBÁŘI OPRAVUJÍCÍ SÍŤ

148 zobrazení
19. 5. 2022 19:00

Evropa 1900-1940 Olej na dřevě 33 x 14 cm Signováno vpravo dole monogramem Celkový rozměr 47 x 27 cm Motiv sedících rybářů na břehu opravující rybářskou síť. V pozadí tři bárky u vodní plochy. Novodobější zlatý rám s ornamenty.