Československo 1920-1940 Olej na plátně 74 x 100 cm Signováno vlevo dole Celkový rozměr 82 x 109 cm Velké zátiší s námětem ovoce, růží, lahví vína na stole s ubrusem. Originální stav. Původní zlacený rám s reliéfním ornamentem listů.