Čechy 1910-1930 Olej na kartonu 50 x 38 cm Signováno vpravo dole Celkový rozměr 61 x 49 cm Stylové zátiší s pomeranči, vínem a ořechy na stříbrném podnosu. V zadní části bílá váza se žlutobílými růžemi. Černý rám se zlatou vnitřní linkou.