Čechy 1910-1930 Olej na kartonu 50 x 38 cm Nesignováno Celkový rozměr 60 x 48 cm Stylové zátiší s karafiáty ve váze, porcelánovým talířem s hruškami a jablky. Krajkový ubrus s položeným hroznovým vínem. Černý leštěný dobový rám.