#159

CLAIRE SZILARD ( 1920-2017 ) - KRAJINA S OHRADNÍKY

#159

85 zobrazení
19. 5. 2022 19:00

Švýcarsko, rok 1946 Maďarská malířka židovského původu Olej na kartonu 40 x 53 cm Signováno vlevo dole s datací 1946 Celkový rozměr 55 x 67 cm Pohled do krajiny se stromy a pohořím. V přední části položené ohradníky. Dobový světlý rám. Vzadu na kartonu razítko P. Loretti.