#163

BLÁHA - POHLED NA PRAŽSKÝ HRAD A MALOU STRANU

#163

64 zobrazení
19. 5. 2022 19:00

Československo, rok 1963 Olej na plátně 60,5 x 93,5 cm Signováno vzadu Bláha s datací 1963 Celkový rozměr 77,5 x 111 cm Svižná expresivní malba s motivem Pražského hradu, Karlovým mostem, Malou Stranou a nábřežím s Vltavou. Vzdadu na napínacím rámu přípis barvou: Bláha. Vzadu na plátně malířovou rukou: Bláha 63.