#167

JARO SVOBODA ( 1879- ? ) - CHALUPA SE STAVIDLEM A STROMY

#167

44 zobrazení
19. 5. 2022 19:00

Československo 1920-1930 Olej na kartonu 49 x 66 cm Signováno vpravo dole Celkový rozměr 66,5 x 82,5 cm Podzimní krajina s náhonem a lávkou v popředí, stavením, stromy a výhledem do krajiny. Světlý profilovaný rám s šedivou vnitřní širokou linkou a sklem. Vzadu na kartonu razítko soudního znalce.