#172

Milena Šimková Elgrová
(1898 – 1977)

HORSKÁ KRAJINA S ŘÍČKOU A DŘEVĚNOU BOUDOU

MILENA ŠIMKOVÁ ELGROVÁ  ( 1898 - 1977 ) - HORSKÁ KRAJINA S ŘÍČKOU A DŘEVĚNOU BOUDOU
#172

Milena Šimková Elgrová
(1898 – 1977)

54 zobrazení
19. 5. 2022 19:00

Československo, rok 1938 Olej na plátně fixovaném na kartonu 36 x 64 cm Signováno vpravo dole s datací 1938 Celkový rozměr 84 x 55,5 cm Horská krajina s pastvinou, kravičkou a dřevěnou boudou na břehu říčky. Zlatý široký rám.