Československo, rok 1938 Olej na plátně fixovaném na kartonu 36 x 64 cm Signováno vpravo dole s datací 1938 Celkový rozměr 84 x 55,5 cm Horská krajina s pastvinou, kravičkou a dřevěnou boudou na břehu říčky. Zlatý široký rám.