Československo 1930-1950 Olej na kartonu 42 x 60 cm Signováno vpravo dole Celkový rozměr 58 x 76 cm Městské zákoutí s říčním ramenem, keři, mostem, věží a budovami v pozadí. Zlatý patinovaný rám 58 x 76 cm.