Střední Evropa, rok 1908 Olej na plátně 61 x 48 cm Signováno vpravo dole s datací 1908 Celkový rozměr 67 x 54 cm Pohled na městečko s hrázděnými domy a kostelem z vyvýšeného pahorku, vytvořeného z vytěžené hlušiny s rostoucími malými stromky. Černý originální rám se zlatou vnitřní linkou.